تولید محصول جدید شیر گز در شرکت شیر پگاه اصفهان

 

 

گز یکی از شیرینی های معروف استان اصفهان و قدمتی دیرینه دارد و با توجه به استقبال بی نظیر مردم از شیر های طعم دار و تمایل کلیه هموطنان عزیز در داخل و خارج کشور و توریستهای خارجی از محصول گز که سوغات اصلی اصفهان و مورد توجه همگان می باشد، واحد تحقیق و توسعه شیر پگاه اصفهان بر آن شد که محصول شیر گز را فرموله و تولید نماید . ترکیب این شیرینی محبوب با شیر گوارا ، محصول شیر گز را به نوشیدنی خوش طعم ، مقوی و منحصر به فرد تبدیل کرده است.

نمونه های آزمایشی در واحد تحقیق توسعه نمونه کشوری پگاه اصفهان در چند مرحله تولید و پس از انجام تستهای متفاوت، محصول شیر گز با حضور مدیرعامل و پرسنل خدوم پگاه اصفهان تولید گردید.شیر گز تولید شده در پگاه اصفهان از ترکیب خمیر گز و خمیر پسته با شیر تازه تشکیل شده است که خواص تغذیه ای بالایی داشته و حاوی ویتامین های بسیار می باشد. مصرف شیر گز استرس و اضطراب را کاهش داده و تقویت کننده عمومی بدن می باشد.

امید است با همت و تلاش همکاران زحمتکش شرکت بازرگانی ، این محصول را بتوان بعنوان یکی از محصولات ملی پگاه اصفهان و یکی از شناخته ترین سوغات اصفهان به کشورهای مختلف صادر نمود.

روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 6 =