تولید محصول جدید شیر گز در شرکت شیر پگاه اصفهان

 

 

گز یکی از شیرینی های معروف استان اصفهان و قدمتی دیرینه دارد و با توجه به استقبال بی نظیر مردم از شیر های طعم دار و تمایل کلیه هموطنان عزیز در داخل و خارج کشور و توریستهای خارجی از محصول گز که سوغات اصلی اصفهان و مورد توجه همگان می باشد، واحد تحقیق و توسعه شیر پگاه اصفهان بر آن شد که محصول شیر گز را فرموله و تولید نماید . ترکیب این شیرینی محبوب با شیر گوارا ، محصول شیر گز را به نوشیدنی خوش طعم ، مقوی و منحصر به فرد تبدیل کرده است.

نمونه های آزمایشی در واحد تحقیق توسعه نمونه کشوری پگاه اصفهان در چند مرحله تولید و پس از انجام تستهای متفاوت، محصول شیر گز با حضور مدیرعامل و پرسنل خدوم پگاه اصفهان تولید گردید.شیر گز تولید شده در پگاه اصفهان از ترکیب خمیر گز و خمیر پسته با شیر تازه تشکیل شده است که خواص تغذیه ای بالایی داشته و حاوی ویتامین های بسیار می باشد. مصرف شیر گز استرس و اضطراب را کاهش داده و تقویت کننده عمومی بدن می باشد.

امید است با همت و تلاش همکاران زحمتکش شرکت بازرگانی ، این محصول را بتوان بعنوان یکی از محصولات ملی پگاه اصفهان و یکی از شناخته ترین سوغات اصفهان به کشورهای مختلف صادر نمود.

روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =