چشم‏ انداز یک موقعیت آرمانی در آینده است که موجب اشتراک منافع در منابع انسانی و مدیران سازمان می‏‌شود. چشم‏ انداز مانند چراغ روشنی در فاصله‌‏ای دور، راهنمای سمت و سوی حرکت شرکت است. تصور آینده روشن، باعث هم‏ افزایی در سازمان شده و کارکنان را از یکنواختی کار کسالت‏آور بیرون آورده و احتمال موفقیت سازمان را افزایش می‏دهد. چشم‏ انداز شرکت پگاه اصفهان عبارتند از:
پگاه اصفهان (با بکارگیری نیروهای کارشناسی قوی و کارآمد و بهره مندی از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی دریافت شیر خام)علاوه برتامین شیرخام مورد نیازشرکت ، سفارشات شیر سایر واحدهای تابعه صنایع شیر را بصورت پرچرب و یا پس چرخ،خام و یا ترمیزه شده اجابت می نماید. به همین سبب پگاه اصفهان بعنوان بزرگترین مرکز جمع آوری و بارگیری و ارسال شیر خام به سایر شرکتهای تابعه و حتی سایرکارخانه های لنبی استان اصفهان مطرح خواهد بود.
به عنوان بزرگترین خریدار خامه ، تعیین کننده قیمت روزخامه در بازار استان خواهد بود پگاه اصفهان دارای پنج کارخانه هر یک با ظرفیت فرآوری و فروش ۱۲۰ تن شیرخام در روز ، خواهد بود.
پگاه اصفهان دارای سالن‌های تولید بهم مرتبط و بارگیری متمرکز محصولات (با حداکثر زمان بارگیری ۳۰ دقیقه) خواهد بود.
در سال ۹۹ ، پگاه اصفهان در راستای پایداری و تولید ارزش، ۳۵ درصد سهم بازار فرآورده های شیری منطقه ی فعالیت خود را کسب نموده است.